O nas

O nas

Witaj!

Agavita jest przedsięwzięciem mającym na celu skupić różne koncepcje dotyczące ludzkiego ciała.

Powstała w wyniku studiów i doświadczeń dotyczących funkcjonowania ludzkiego organizmu.

Obecny stan naszej wiedzy uświadomił nam fakt, że do wyleczenia człowieka powinniśmy stosować myślenie niestandardowe, oparte na wiedzy i doświadczeniu z różnych dziedzin.

To zaowocowało potrzebą zgromadzenia w jednym miejscu ludzi o niestandardowym myśleniu, którzy zajmą się Twoim ciałem, emocjami i umysłem. W procesie leczenia nie skupiamy się tylko na symptomach choroby, staramy się dotrzeć do jej przyczyn. Wiedza i doświadczenie naszych terapeutów oraz Twoje zaangażowanie w proces leczenia, to nasza dewiza na zdrowie.

Nieustający rozwój aktywności fizycznej założycieli przychodni oraz nietuzinkowe spojrzenie na kwestie rehabilitacji, powrotu do zdrowia oraz utrzymania organizmu w jak najlepszej formie, doprowadziły do powstania innowacyjnych metod leczenia. Metody te pozwalają patrzeć na Człowieka oraz jego potrzeby w sposób integracyjny i indywidualny. Dzięki takiemu podejściu każdorazowo dostosowujemy metody leczenia do aktualnych potrzeb i możliwości klienta.

Pomagamy tym co utracili zdrowie i tym, którzy chcą je zachować. Propagujemy profilaktykę prozdrowotną opartą na organizacji zajęć sportowych, warsztatów grupowych i indywidualnych sportowo – rehabilitacyjnych. Takie postępowanie daje możliwość wykrycia błędów w wykonywanych ćwiczeniach sportowych. Ich korekta powinna zapobiec przyszłym kontuzjom i dać więcej radości z życia i ćwiczeń sportowych. Cyklicznie organizujemy wykłady realizując koncepcję edukacyjną.

Jesteśmy przekonani, że informacje zawarte w dziale WIEDZA rozszerzą Wasze spojrzenie na różne aspekty zdrowego stylu życia i zwiększą możliwości świadomego wyboru.

Dodatkowo od wielu lat prowadzimy sprzedaż najwyższej jakości suplementów diety cieszących się najlepszymi opiniami na rynku. Oferta sklepu ulega ciągłej modyfikacji. Podyktowane jest to doświadczeniami własnymi dotyczącymi działania danego preparatu.

Zapraszamy serdecznie.
Agata i Robert Okońscy